Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (Rynek PracyDam pracęPraca stała). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Firma budowlana zatrudni do działu zakupów

W związku z dynamicznym rozwojem, firma budowlana zatrudni na stanowisko:

pracownik działu zakupów osoby z doświadczeniem w branży budowlanej i znajomością asortymentu budowlanego.

OBOWIĄZKI:

Przygotowywanie i archiwizacja dokumentacji związanej z procesami zakupowymi

Bieżąca współpraca z dostawcami, monitoring rynku dostawców

Ewidencja bazy dotychczasowych dostawców

Przygotowywanie zapytań ofertowych

Analiza ofert,

WYMAGANIA:

Dobra znajomość pakietu MS office

umiejętność planowania, samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy

komunikatywność i wysoka kultura osobista

umiejętność pracy pod presją czasu z dynamiką zmian w działaniach

wykształcenie lub doświadczenie z zakresu budownictwa

OFERUJEMY:

Pracę w firmie dynamicznie rozwijającej się o ugruntowanej pozycji na rynku,
wynagrodzenie adekwatne do zajmowanego stanowiska, posiadanych kompetencji i efektów pracy;
możliwość doskonalenia kompetencji zawodowych

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie cv na adres: mt@defero.net.pl, praca@defero.net.pl

kontakt telefoniczny pod nr tel: 43 30 70 454, 509 434 215

Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

W CV prosimy o umieszczenie zapisu:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji przez firmę Defero Sp. z o.o. zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1)”

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Sieradzak.pl!

Ostatnie zmiany: 05.04.2021 16:32
Wygasa za 10 dni
Rozpoczęcie: 24.03.2021, 14:37, zakończenie: 21.05.2021, 11:47

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii

Tomasz_R

  509 [pokaż]

Lokalizacja

  • Sieradz (gmina Sieradz)