Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (NieruchomościDomyBliźniaki i szeregowe). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

do sprzedania piętro kamienicy

Oferta wygasła.Cena: 515 000 zł / dom
do negocjacji

Do sprzedania nieruchomość położona w ścisłym centrum miasta Sieradz na Starym Mieście. 

W najbliższej okolicy znajduje się całe zaplecze handlowo - usługowe. 

Nieruchomość z lat 60 po całkowitym remoncie. Powierzchnia całkowita około 150 m2 - do sprzedaży całe piętro. Na piętrze 2 mieszkania - jedno o powierzchni około 45 m2 w skład, którego wchodzi przestronna kuchnia, duży pokój i łazienka. Drugie około 80 m2 - 2 pokoje, kuchnia i dwie łazienki. 

Dodatkowo na działce znajduje się budynek o powierzchni 40 m2, który można zaaranżować na biuro. 

Budynek jest po całkowitym remoncie w 2019 roku. Wymienione zostały wszystkie instalacje (energetyczna, wodno-kanalizacyjna). W mieszkaniach nowe okna oraz stolarka drzwiowa. 

Budynek posiada wszystkie przyłącza tj. przyłącze energetyczne, przyłącze wodociągowe oraz przyłącze kanalizacji miejskiej. 

Ogrzewanie za pomocą przyłącza PEC. Budynek posiada nowy piec oraz kaloryfery. 

Działka narożna o powierzchni 459 m2 - sprzedaż udziału całkowicie ogrodzona. Istnieje możliwość wykonania parkingu na działce. 


Proszę o kontakt email.

  

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Sieradzak.pl!

Rozpoczęcie: 23.03.2021, 11:32, zakończenie: 26.08.2021, 12:04

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


KRAWCZYK

  503 [pokaż]

Lokalizacja

  • Sieradz (gmina Sieradz)