Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (Rynek PracyDam pracęPraca stała). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Firma zatrudni kierownika - koordynatora

Oferta wygasła.Firma budowlana DEFERO Sp. z o.o. z Sieradza - generalny wykonawca zatrudni kierownika, zajmującego się koordynacją zasobów ludzkich - instalatorów oraz robotników budowlanych, jako ich bezpośredni przełożony. Praca polega m.in. na odpowiednim rozdysponowaniu / przyporządkowaniu pracowników do budów, zoptymalizowaniu kosztów transportu poprzez odpowiedni dobór samochodów do ilości pracowników, stały nadzór i bezpośrdni kontakt z pracownikami w kontekście potrzeb i rozwiązywania bieżących problemów, planowanie i zapewnienie odpowiedniej kadry pracowniczej - w odniesieniu do zapotrzebowania zgłaszanego przez kierowników / menedzerów prowadzących budowy.

Kandydat powinien posiadać doświadczenie na stanowisku kierowniczym min. 5 lat (kierowanie zespołem ludzi). Wymagana znajomość obsługi komputera (WORD, Excel), dyspozycyjność, komunikatywność, prawo jazdy kat. B.

Oferujemy ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, atrakcyjne wynagrodzenie oraz możliwość rozwoju zawodowego.

Prosimy o przesyłanie CV na adres mailowy: praca@defero.net.pl

oraz zachęcamy do kontaktu telefoniczego i umówienia się na rozmowę kwalifikacyjną. 

Tel: 737 536 741   lub    736 935 080

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Sieradzak.pl!

Rozpoczęcie: 14.03.2021, 19:01, zakończenie: 03.05.2021, 10:41

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


Tomasz_R

  737 [pokaż]

Lokalizacja

  • Sieradz (gmina Sieradz)