Wystawiaj za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (Usługi i WynajemSprzątanie i oczyszczanie). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

MYCIE PANELI FOTOWOLTAICZNYCH

  

 MaR-GaREt

Zajmujemy się profesjonalnym myciem oraz konserwacją paneli fotowoltaicznych, dzięki czemu wzrasta efektywność pracy urządzenia. Stosujemy wodę demineralizowaną i specjalistyczny sprzęt. Usługę wykonujemy dokładnie i z dbałością o bezpieczeństwo ludzi i urządzeń.

   Do korzystania z naszych usług zachęcamy klientów indywidualnych i grupowych. Jesteśmy otwarci na nawiązanie współpracy z firmami budującymi i obsługującymi duże instalacje PV w całej Polsce.

Każdą realizację wyceniamy indywidualnie w zależności od wielkości instalacji i poziomu zabrudzenia.

Istnieje możliwość negocjacji cen za usługi.

  Warto wspomnieć, że przed założeniem instalacji fotowoltaicznej lub kolektorów słonecznych należy usunąć wszelkie zabrudzenia z dachu np. mech, sadza, ptasie odchody, itp. w miejscu ich montażu.

Czyszczenie fotowoltaiki należy zlecić nam. Nasza firma nie tylko dysponuje odpowiednim sprzętem i zapleczem technicznym, ale też niezbędną wiedzą, jak postępować z pielęgnacją tego typu powierzchni, będących pod napięciem

                                            

Wykonujemy również:

- mycie dachów

 -  mycie elewacji,

 - mycie kostki brukowej,

- mycie ogrodzeń posesji,

- sprzątania po pracach remontowo-budowlanych. 

 - pranie tapicerki meblowej

- pranie tapicerki samochodowej

- pranie dywanów

Kontakt e-mail: goskakasp@84.wp.pl  lub telefonicznie
(tel. kom. 607 818 255 lub 512 146 984)

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Sieradzak.pl!

Ostatnie zmiany: 23.05.2022 21:46
Wygasa za 16 dni
Rozpoczęcie: 04.03.2021, 21:03, zakończenie: 16.06.2023, 13:39

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


mama

  512 [pokaż]

Lokalizacja

  • Sieradz (gmina Sieradz)