Monter/Elektronik PRACA STAŁA

ASTRUM-Gotex poszukuje montera/ elektronika bram garażowych, drzwi i napędów!

Zachęcamy do zgłaszania aplikacji i wysyłania CV na adres email rom@gotex.com.pl

Lokalizacja: Goszczanów

Obowiązki:

-Przyjazd do siedziby firmy

-Załadunek towaru i narzędzi

-Wyjazd do klienta na montaż bram, drzwi i napędów

-Przyuczenie do wyżej wymienionych obowiązków

Wymagania:

-Wykształcenie zawodowe: kierunek mechaniczny lub elektro-energetyczny

-Doświadczenie zawodowe wskazane lub przyuczenie

-Mile widziane doświadczenie elektroniczne

-Prawo jazdy kategorii B

-Umiejętności techniczne

-Dokładność wykonywania zleconych zadań

-Zaradność i samodzielność w działaniu oraz rozwiązywaniu problemów

-Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

-Zatrudnienie na pełen etat w ramach umowy o pracę

-Firma z 29 letnim doświadczeniem z ugruntowaną pozycją na rynku w branży stolarki otworowej

-Pracę w doświadczonym zespole

-Udział w branżowych szkoleniach

-Pracę rozwijającą posiadane kwalifikacje

-Wynagrodzenie do ustalenia w zależności od posiadanego doświadczenia oraz wykształcenia

-Narzędzia niezbędne do pracy

Po więcej informacji o ASTRUM-Gotex zapraszamy na naszą stronę www.gotex.com.pl

Z pewnością rozpatrzymy Twoją aplikacje

Czekamy na Twoje CV!

astrumgotex

 605 [pokaż]

Lokalizacja

  • Goszczanów (gmina Goszczanów)