PRACOWNIK PRODUKCYJNO-MAGAZYNOWY

Marss Filtry Sp.j. producent filtrów powietrza do central wentylacyjnych i klimatyzacyjnych poszukuje osób na stanowisko:

Obowiązki:

  • Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • Kompletowanie i pakowanie zamówień
  • Bieżące kontrolowanie jakości wytwarzanych produktów
  • Uzupełnianie dokumentacji produkcyjnej i magazynowej
  • Dbanie o czystość na stanowisku i w magazynie
  • Wykonywanie dodatkowych poleceń przełożonego w zakresie produkcji i nadzoru nad jakością wyrobów i procesów.

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe
  • Praktyka i doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Samodzielność i odpowiedzialność w wykonywaniu obowiązków
  • Mile widziane uprawnienia na wózek widłowy, brak nałogów
  • Dobra organizacja pracy
  • Uczciwość, lojalność, punktualność

Zapewniamy:

  • Wynagrodzenie wzbogacone o system premiowy
  • Możliwość awansu
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Przyjazną atmosferę
  • Pracę w zaangażowanym zespole
  • Możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego (prywatnej opieki medycznej)

Chcesz wiedzieć więcej? Jesteś zainteresowany ofertą? Zadzwoń do nas lub napisz:

Uwagi:

Przyjmujemy CV wyłączenie drogą mailową- adres e-mail: rekrutacja@marssfiltry.pl

Skontraktujemy się z wybranymi kandydatami.

W CV prosimy o podanie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych Na potrzeby tylko powyższej rekrutacji:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Marss Filtry sp.j. z siedzibą w Sieradzu na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji.

Informujemy, ze przesłanie cv oznacza jednoczesną zgodę na przetwarzanie Państwa danych osobowych. Zgodę można odwołać w każdej chwili wysyłając nam maila na adres: admin@marssfiltry.pl

Dziękujemy za przesłane dokumenty, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

marssfiltry

 794 [pokaż]

Lokalizacja

  • Sieradz (gmina Sieradz)