Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (Kupię, Szukam, ZamienięPozostałe). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Wspólpraca na busy 3,5 DMC !!!

Oferta wygasła.Firma LIPEX Logistic z Sieradza nawiąże współpracę z przewoznikami z całej Polski posiadającymi własne auta do 3,5 DMC typu bus plandeka (mile widziane auta z windami samozaładowczymi). Posiadamy własną bazę klientów i zapewniamy ładunki na terenie całej Europy !

Wyjazdy w systemie 3/1 lub 4/1.

Miłe i solidne warunki wspólpracy.

Zlecenia transportowe bezpośrednio od naszej firmy. Opieka spedytora 24/h. Istnieje również możliwość współpracy na giełdach przewoznika (wtedy zlecenia bezposrednio na przewoznika).

Więcej informacji pod numerem telefonu +48 503 754 128 lub na lipex.logistic@wp.pl

Pozdrawiamy i zapraszamy do kontaktu !

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Sieradzak.pl!

Rozpoczęcie: 02.02.2021, 12:13, zakończenie: 04.03.2021, 12:13

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


luklip84

  503 [pokaż]

Lokalizacja

  • Sieradz (gmina Sieradz)