Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (Rynek PracyDam pracęPraca stała). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Firma zatrudni majstra budowy

Firma zatrudni majstra / kierownika robót. 

Do obowiązków będzie należało m.in. organizacja i nadzór nad pracą zespołu robotników oraz dbałość o jakość wykonanych prac budowlanych. 

Wymagane doświadczenie min. 5 lat przy realizacji robót budowlanych, umiejętność czytania dokumentacji, prawo jazdy kat. B, obsługa komputera (Word, Excel) dyspozycyjność, zaangażowanie, gotowość do pracy w delegacji.

Oferujemy stałą pracę przy realizacji ciekawych inwestycji w stabilnej i prężnie rozwijającej się firmie, możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych, możliowść awansu, atrakcyjne wynagrodzenie.

Aplikacje proszę przesyłać na adres e-mail; praca@defero.net.pl

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Sieradzak.pl!

Ostatnie zmiany: 11.02.2021 21:49
Wygasa za 4 dni
Rozpoczęcie: 21.01.2021, 17:24, zakończenie: 12.05.2021, 11:47

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


Tomasz_R

  737 [pokaż]

Lokalizacja

  • Sieradz (gmina Sieradz)