Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (NieruchomościDomyParterowe z poddaszem). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Osiedle domków jednorodzinnych

Cena: 460 000 zł / dom z poddaszem

Szanowni Państwo.

Do sprzedania trzy z dziewięciu domów jednorodzinnych na nowo powstajacym  osiedlu  w świetnej  lokalizacji w Dzierlinie gm. Sieradz. Domy wolnolstojące o powierchni 184 m2. Każdy dom zlokalizowany na oddzielnej działce o pow. ok 8-10 ar .Osiedle uzbrojone będzie w media: instalację elektryczną ,sieć wodociągową miejską. Wybudowana zostanie wewntrzna droga asfaltowa z oświetleniem. Domy bedą wykończone na zewnątrz tj elewacja, okna, brama garażowa oraz media. Wewnątrz bedą wykonane: tynki gipsowe, posadzka betonowa, ins elektryczna, ins wod-kan i c.o . Lokalizacja osiedla pozwala na szybką komunikację do centrum Sieradza  oraz drogi S8. W bliskiej odleglości znajdują się: sklep, szkola podstawowa  oraz kościół.

-

-

-

AKTUALNE

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Sieradzak.pl!

Ostatnie zmiany: 25.07.2021 10:34
Wygasa za 8 dni
Rozpoczęcie: 18.01.2021, 19:53, zakończenie: 28.09.2021, 14:59

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


Michal111

  697 [pokaż]

Lokalizacja

  • Dzierlin (gmina Sieradz)