Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (Usługi i WynajemMotoryzacja i transportSerwis i naprawa). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Odblokowanie Navitel Linux E700 E500 MS400 MS60

Oferta została wycofana przez użytkownika.Witam, oferuje odblokowanie nawigacji Navitel i tych z 2019 roku + (które są na linuxie) i tych które są z przed 2019 roku na windows ce. Do wykonania tego potrzebna jest minimalna znajomość obsługi komputera, trzeba będzie sformatować kartę, wypakować i wgrać na nią pliki lub poniesienie kosztów wysyłki (wtedy odblokowywuje ja)

Co będzie Ci potrzebne do wgrania systemu i odblokowania?: kabel z kompletu, karta pamięci Micro SD o pojemności najlepiej max 8GB, adapter zasilacza do którego podłączysz nawigację (taki jak do ładowania telefonu z możliwością wpięcia kabla USB od nawigacji), komputer z systemem XP lub wyższym i nawigacja. Resztę zapewniam ja. System wgrywamy poprzez kartę pamięci w ten sposób wgrywa się na pamięć nawigacji. ODBLOKOWANIE JEST PROSTE I W 99% NIE SPRAWIA PROBLEMU NIKOMU. DLA TYCH CO NIE PORADZĄ SOBIE SAMI I MOJA POMOC NIE DAJE POZYTYWNEGO EFEKTU MOGĄ WYSŁAĆ NAWIGACJĘ DO MNIE ODBLOKUJE JĄ, KUPUJĄCY POKRYWA DODATKOWO KOSZTY TRANSPORTU W OBIE STRONY.

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Sieradzak.pl!

Rozpoczęcie: 14.01.2021, 15:15, zakończenie: 26.01.2021 21:50

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


Nyziu

  661 [pokaż]

Lokalizacja

  • Sieradz (gmina Sieradz)