Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (MotoryzacjaPodzespoły samochodów osobowychAkcesoria samochodowe). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Rejestrator Android 8.1+GRATISy

Oferta została wycofana przez użytkownika.Cena: 599 zł / sztukę

Rejestrator 2GB 16GB Lusterko Android 8.1GRATIS32gb+tablica

 

Witam sprzedam nowy tylko rozpakowany i sprawdzony rejestrator lusterko wsteczne. Zewzgledu na zmianę samochodu nie będzie mi już potrzebny. Dorzucam gratis kartę 32gb i ramkę tablicy rejestracyjnej z kamerą cofania.
Sprzęt nie był używany wszystko oryginalnie zapakowane posiadam dowód zakupu.

Rejestrator posiada aparat, automatyczny start, czujnik ruchu, nagrywanie dźwięku, 10" wyświetlacz dotykowy, GSM 4G, 3-osiowy czujnik przeciążeń - G-Senor, tryb parkingowy, nagrywanie w pętli, zestaw głośnomówiący, wbudowany mikrofon i głośnik, wbudowany moduł Wi-Fi, czytnik kart pamięci TF/SD, transmiter FM, złącze mini USB

MENU, INSTRUKCJA OBSŁUGI oraz KOMUNIKATY GŁOSOWE w języku POLSKIM.

Obsługa Sklepu Google Play Store oraz dostępnych tam aplikacji na Androida. Niezliczona ilość aplikacji może zostać wykorzystana aby zwiększyć możliwości Twojego komputera pokładowego. Google Maps, Waaze, Yanosik, Google Voice Assistant, Youtube, to tylko niektóre z możliwości.

Wi-Fi. Łatwe połączenie ze smartfonem poprzez sieć Wi-Fi w dedykowanej aplikacji przez zeskanowanie kodu z ekranu urządzenia. szybkie przesyłanie plików lub bezpośredni odczyt obrazu z kamer w czasie rzeczywistym dzięki strumieniowaniu danych wideo przez bezprzewodową sieć lokalną. Modem GSM 4G umożliwia dostęp do strumienia wideo z obydwu kamer z dowolnego miejsca w dowolnym czasie.

 

Możliwość wysyłki paczkomatem po wcześniejszym kontakcie telefonicznym.

693982085 jeśli nie odbieram SMS oddzwonię

Zapraszam do zakupu

 

 

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Sieradzak.pl!

Rozpoczęcie: 14.01.2021, 13:46, zakończenie: 24.01.2021 22:07

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


TwisT

  693 [pokaż]

Lokalizacja

  • Sieradz (gmina Sieradz)

Informacje dodatkowe

  • Odbiór osobisty Możliwość wysyłki paczkomatem