Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (Usługi i WynajemEdukacja, nauka i szkoleniaLekcje i korepetycjeJęzyki obce). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

korepetycje język niemiecki

Oferta wygasła.Jako absolwentka germanistyki chętnie udzielę korepetycji z języka niemieckiego uczniom szkoły podstawowej i średniej. Pomagam także w dokładnym przygotowaniu do matury. Miejsce udzielenie usług Drzązna w gminie Wróblew (7km od Sieradza) lub Sieradz. Cena 40 zł za godzinę. W związku z pandemią możliwe także przeprowadzanie lekcji w systemie zdalnym. W razie pytań proszę o kontakt telefoniczny

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Sieradzak.pl!

Rozpoczęcie: 12.01.2021, 20:59, zakończenie: 10.10.2021, 13:55

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


argum

  668 [pokaż]

Lokalizacja

  • Sieradz (cały powiat)