Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (Sport, Zdrowie i UrodaSprzęt sportowy). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Wiosłowiarka z 12 regulowanym cyfrowym monitore

Cena: 699 zł / sztukę

Wioślarz SF-RW1205 firmy Sunny Health & Fitness zapewnia wszystkie korzyści płynące z treningu wioślarskiego w zaciszu własnego domu. Dzięki płynnemu siedzisku ślizgowemu i 12 poziomom zmian oporu możesz dostosować intensywność ćwiczeń do swoich dokładnych specyfikacji i potrzeb. Ten wioślarz ma wytrzymałą ramę ze stali komercyjnej o prostej konstrukcji, która zapewnia równomierne wiosłowanie dla obu ramion i całego ciała. Ma paski na stopy, które pasują do twoich zdolności sportowych i poziomu komfortu, a obrotowe płyty podnóżka zapewniają dodatkowy komfort. Jest to idealna maszyna do ćwiczeń z niewielkim obciążeniem w domu. Jego kompaktowa konstrukcja ułatwia przechowywanie, gdy nie jest używana. Ćwiczenia w zaciszu własnego domu jeszcze nigdy nie były tak łatwe, wygodne i przyjemne! 

Możliwość wysyłki po wpłacie na konto
Towar sprowadzony sprawny nowy
Nie wystawiamy gwarancji
Kontakt 795568307 lub 697026680
Zapraszamy
www.andrychpowertools.pl

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Sieradzak.pl!

Ostatnie zmiany: 11.01.2021 14:29
Wygasa za 20 dni
Rozpoczęcie: 11.01.2021, 14:17, zakończenie: 10.02.2021, 14:40

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


marand

  795 [pokaż]

Lokalizacja

  • Rembów (gmina Brzeźnio)