Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (NieruchomościGrunty i działkiBudowlane). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Działka budowlana w Kłocku (15,84 ara)

Cena: 125 000 zł / działkę budowlaną

Działka z warunkami zabudowy o wymiarach 30m x 53m

Nieruchomość sprzedawana jest wraz z indywidualnym projektem wymarzonego domu, który sami sobie Państwo wybiorą. Pozwoli przyspieszyć to budowę domu, ponieważ wszystkie formalności z tym związane będą już załatwione przez właściciela wraz z pozwoleniem na budowę i całą teczką budowy.

Działka umiejscowiona jest w dogodnej lokalizacji bezpośrednio przy żwirowej i utwardzonej drodze gminnej w której znajdują się media z dobrym dojazdem do centrum miasta. Wokół rozciągają się zielone tereny (min. Las Państwowy) i dzięki temu pewność, że nie powstanie tutaj żadna fabryka czy firma, ponieważ jest to obszar objęty ochroną (Natura 2000).

Jest to idealne miejsce na dom jednorodzinny usytuowany na przedmieściach miasta . W cenie działki, kupujący otrzyma również mapę geodezyjną oraz projekt przyłącza wody. Obok działki znajdują się nowo wybudowane domostwa jednak wielkość działki pozwala na zachowanie prywatności i odpoczynek od otaczającego nas zgiełku.

Jest to miejsce dla osób poszukujących ciszy, spokoju, prywatności, a zarazem miejsce to posiada szybki i dobry dojazd do centrum miasta (4 km i 1,5 km do węzła drogi S8).

 

KUP BEZ PROWIZJI

Zapraszam do kontaktu!

Każdy klient Metrohose po zakupie nieruchomości dostaje 10%-owy bon rabatowy na zakupy w Leroy Merlin oraz na zakup i montaż paneli fotowoltaicznych firmy Adox Energy!

Opiekun oferty: Damian Gołdyn METROHOUSE, tel. 531 015 868
 

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Sieradzak.pl!

Ostatnie zmiany: 25.05.2021 14:37
Wygasa za 28 dni
Rozpoczęcie: 30.12.2020, 22:06, zakończenie: 15.07.2021, 09:51

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


Metrohouse_Sieradz

  531 [pokaż]

Lokalizacja

  • Kłocko (gmina Sieradz)

Informacje dodatkowe

  • Numer oferty w bazie:  SACY105