Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (NieruchomościGrunty i działkiBudowlane). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Działka budowlana w Kłocku (15,6 ara)

Cena: 135 000 zł / działkę budowlaną

Grunt posiada idealny kształt o wymiarach 30 m x 52 m

Nieruchomość sprzedawana jest wraz z projektem, który samemu można sobie wybierać u architekta co pozwoli przyspieszyć budowę wymarzonego domu, ponieważ wszystkie formalności z tym związane będą już załatwione przez właściciela wraz z pozwoleniem na budowę. Grunt umiejscowiony jest w dogodnej lokalizacji bezpośrednio przy żwirowej drodze gminnej z dobrym dojazdem do centrum miasta, wokół rozciągają się zielone tereny (min. Las Państwowy). Działka posiada warunki zabudowy. Jest to idealne miejsce na dom jednorodzinny usytuowany na przedmieściach miasta . W cenie działki, kupujący otrzyma również mapę geodezyjną oraz dla zdecydowanych przyłącza (woda wraz z prądem) co w połączeniu ze wszystkimi projektami domu i przyłączy daje koszt ponad 10 tys. zł nie licząc wszystkich formalności i czasu który trzeba poświęcić. Obok działki (z jednej strony) znajdują się nowo wybudowane domostwa jednak wielkość działki pozwala na zachowanie prywatności i odpoczynek od otaczającego nas zgiełku.

Właściciel działki oferuje wycięcie drzew na życzenie klienta kupującego. 

Jest to miejsce dla osób poszukujących ciszy, spokoju, prywatności, a zarazem miejsce to posiada szybki i dobry dojazd do centrum miasta (4 km i 1,5 km do węzła drogi S8).

KUP BEZ PROWIZJI

Zapraszam do kontaktu!

Opiekun oferty: Małgorzata Błaszczyńska METROHOUSE, tel. 575 565 615
 

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Sieradzak.pl!

Wygasa za 12 dni
Rozpoczęcie: 30.12.2020, 22:06, zakończenie: 29.01.2021, 22:06

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


Metrohouse_Sieradz

  575 [pokaż]

Lokalizacja

  • Kłocko (gmina Sieradz)