Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (Usługi i WynajemBudownictwo i remontyRemonty i wykończeniaMalowanie). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Malowanie wspólnot mieszkaniowych i bloków

Oferta wygasła.Nasza firma specjalizuje  się w myciu,zabezpieczaniu przeciw porostom i mchom  oraz malowaniu elewacji wspólnot mieszkaniowych i bloków na terenie województwa łódzkiego.Posiadamy odpowiedni sprzęt ,wieloletnie doświadczenie i wiele obiektów referencyjnych do wglądu na terenie województwa łódzkiego.Jestesmy certyfikowaną ekipą firmyATLAS  ,działamy pod  ich nadzorem technicznym i udzielamy wraz z nimi gwarancji na wykonane usługi.Zapraszamy na bezpłatną wycenę pod nr tel 601525961.

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Sieradzak.pl!

Rozpoczęcie: 30.12.2020, 09:42, zakończenie: 04.05.2021, 10:11

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


dom-serwis

  601 [pokaż]

Lokalizacja

  • Wróblew (cała gmina)