Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (Usługi i WynajemNieruchomościWynajem lokali użytkowych). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

lokal użytkowy z działką blisko centrum Sieradz

Oferta wygasła.Do wynajęcia lokal użytkowy około 300mkw wyposażony w monitoring .Lokal składa się z wiatrołapu do części biurowo ( mieszkaniowo ) socjalno , gospodarczej o pow. około 70mkw .W tej części umeblowane biuro ( lub kawalerka ) WC ,magazynek ,szatnia z aneksem kuchennym i stołówka wyposazone w meble , WC , kotłownia .Część usługowa ( magazynowa lub produkcyjna ) składa się z 3 pomieszczeń połączonych o wys. od 4,1 - 4,4 m. Brama wjazdowa 3 na 3m.Oświetlenie jarzeniowe .Wentylacja mechaniczna , liczne obwody siłowe 380V oraz 230V .Centralne ogrzewanie z własnej kotłowni , kanalizacja .Droga wjazdowa od bramy przesuwnej na działkę , do bramy wjazdowej do lokalu utwardzona .Plac zewnętrzny oświetlony .

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Sieradzak.pl!

Rozpoczęcie: 27.12.2020, 15:21, zakończenie: 26.01.2021, 15:21

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


Maciek25

  534 [pokaż]

Lokalizacja

  • Sieradz (gmina Sieradz)

Informacje dodatkowe

  • Czynsz miesięczny 3275 zł + media