Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (MotoryzacjaMotocykle i skuterySkutery). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Simson sr50 Niski przebieg

Cena: 7 200 zł / skuter

Posiadam do sprzedania Simsona sr50 wersja 3 biegowa po odbudowie. 
Simson zarejestrowany jest na mnie, posiada ważne ubezpieczenie oraz przegląd techniczny.
Zamontowana jest cała masa nowych części począwszy od łożysk w kołach poprzez tulejki, amortyzatory tylne (przednie zregenerowane), większość oświetlenia (elektryka doprowadzona do porządku), przełączniki, dźwignie i jeszcze trochę innych. Większość części kupionych w Niemczech (ze względu na moją prace mam taką możliwość).
Motorek rozebrany był do gołej ramy i wszystkie elementy metalowe zostały pomalowane zaczynając od podkładu epoksydowego.
Projekt do dopieszczenia (dokończenia) przez nowego właściciela, ale większość to już pierdoły typu założyć lusterka, siedzenie odświeżyć  itp. 
Do pełni szczęścia trzeba porządnie wyregulować gaźnik (nigdy w tym nie byłem mocny)
Zanim zadzwonisz i zaczniesz rozmawiać o cenie sprawdź ile kosztują części: łożyska kół, dźwignie sprzęgła i hamulca, oś wahacza z tulejkami, ułożyskowanie przedniego widelca, stacyjka, przełącznik zespolony, wydech, akumulator i cała masa innych które zostały wymienione

 

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Sieradzak.pl!

Ostatnie zmiany: 29.12.2020 12:19
Wygasa za 1 dzień
Rozpoczęcie: 27.12.2020, 09:30, zakończenie: 07.03.2021, 20:25

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


czaarny25

  669 [pokaż]

Lokalizacja

  • Borysławice (gmina Błaszki)