Wystawiaj za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (NieruchomościDomyBliźniaki i szeregowe). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Nowe Domy przy ul. Reymonta

Cena: 455 000 zł / dom

Miło nas poinformować Państwa o planowanej przez nas kolejnej inwestycji.
Tym razem budowę 30 domów planujemy w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji tj. przy ul. Reymonta w Sieradzu (okolice skrzyżowania z ul. Podmiejska).

Inwestycja podzielona jest na 3 etapy z czego etap 1 będzie w całości odcięty od pozostałych dwóch, będzie miał charakter bardzo kameralny z własnym zielonym patio. Do zespołu 8 budynków prowadzić będzie jedna brama przesuwna, a wewnątrz założenia prócz zieleni znajdzie się dodatkowy parking dla mieszkańców i ich gości. Dzięki butikowej skali i masy zieleni wspólnej będzie bardzo ekskluzywny.

To co wyróżnia Etap 2 i 3 to ekspozycja części mieszkalnej tj. salonu z tarasem oraz 2 sypialni na piętrze na stronę południową. Od strony drogi natomiast znajdzie się kuchnia, a na piętrze z tej strony łazienka oraz jedna sypialnia. Długa część działki z frontu od strony drogi pozwoli na wygrodzenie nieruchomości (podobnie jak na naszej inwestycji przy Żeromskiego choć tu działki będą większe z frontu odległość do granicy to 8,5m z tylu 12,5m). Spore przedpole działek w tym i przylegająca szeroka (8m) droga gminna swobodnie pozwolą na parkowanie większej liczby aut.

Zaprojektowaliśmy tu domy o powierzchni 96,12m2.
W budynkach zrezygnowano z garaży niemniej każdy z nich zapewniony będzie miał aż 2 miejsca postojowe, a budynki skrajne możliwość postawienia wiaty garażowej. Spośród 30 budynków aż 12 z nich to domy skrajne z większymi działkami.

Dokładny układ funkcjonalny przedstawiliśmy na rysunkach.
Domy będą sprzedawane w stanie deweloperskim czyli bardzo zaawansowany stan wraz z wszystkimi instalacjami, tynkami, piecem kondensacyjnym, grzejnikami, parapetami, sufitem wraz z dociepleniem itp.

Parter                                

  1. Salon z jadalnią 31,62                  
  2. Aneks kuchenny 8,45                     
  3. Przedsionek        8,37                     
  4. WC                    1,38                                                                                                                 

Piętro                                                              

  1. Pokój 1             10,76                  
  2.  Pokój 2            12,56    
  3. Pokój 3             10,35                   
  4. Łazienka            8,12      
  5. Komunikacja      4,51                                                                                                               

Łącznie           96,12

Niestety w obliczu szaleństwa cenowego materiałów budowlanych, na dzień dzisiejszy nie jesteśmy w stanie podać wiążących cen budynków, z pewnością skrajne będą droższe o ok 40 tys od domów środkowych. Ogłoszenie ma charakter informacyjny, dokładną ofertę wraz z harmonogram przedsięwzięcia przedstawimy Państwu kiedy rozpoczniemy prace budowlane.

Zapraszamy do śledzenia aktualności na naszym profilu na Facebooku oraz do zapoznania się z już zrealizowanymi inwestycjami na wielwoscy.pl.

 

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Sieradzak.pl!

Ostatnie zmiany: 11.07.2022 14:17
Wygasa za 9 dni
Rozpoczęcie: 12.12.2020, 12:17, zakończenie: 26.08.2022, 10:03

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


wielowscy

  438 [pokaż]

Lokalizacja

  • Sieradz (gmina Sieradz)