Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (Dla DzieciZabawki). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Stolik edukacyjny SMIKI plus wesołe radio VTECH

Cena: 30 zł / sztukę

Sprzedam stolik SMIKI My First Music Centre w bardzo dobrym stanie. Gitarkia  i pianinko po nciśnięciu wydają radosne dźwięki, a znajdujące się na nich gwiazdki świecą. Na stoliku są też zabawki, grzechotki i sorter, które na długo skupią uwagę dziecka. W zestawie brak trójkąta zamiast niego dwa kwadraty- błąd przy pakowaniu u producenta. Na gwiazdkach lekko wytarte minki widoczne na zdjęciu. Do stoliczka dodaję bobo radio VTECH. Wesołe radio z piosenkami i melodiami uczy cyferek 1-2-3 i literek A-B-C.

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Sieradzak.pl!

Ostatnie zmiany: 27.02.2021 15:39
Wygasa za 28 dni
Rozpoczęcie: 26.11.2020, 14:41, zakończenie: 06.04.2021, 21:29

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


Anna_

  669 [pokaż]

Lokalizacja

  • Sieradz (gmina Sieradz)