Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (Usługi i WynajemEdukacja, nauka i szkoleniaKursy i szkolenia). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Usługi Bhp

Safety Work to firma działająca na terenie Polski od 2003 roku. Z przyjemnością pomożemy znaleźć Państwa Firmie odpowiednie i nieskomplikowane rozwiązania w zakresie usług BHP. 
Oferujemy usługi szkoleniowe w zakresie BHP dla wszystkich typów stanowisk.
Wykonujemy ocenę ryzyka zawodowego (ORZ) dla wszystkich stanowisk, dokumentację powypadkową wypadków w pracy jak i w drodze do i z pracy. Proponujemy profesjonalną obsługę Państwa firmy w zakresie BHP.
Proponujemy zawarcie umowy obejmującej realizację wskazanych elementów w zakresie BHP. 
Jeśli podczas wizyt w Państwa firmie stwierdzimy konieczność wdrożenia dodatkowych elementów związanych z BHP, p.poż. czy ochroną środowiska, niezwłocznie o tym Państwa powiadomimy. 
Powierz nam bezpieczeństwo swoich pracowników!

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Sieradzak.pl!

Wygasa za 30 dni
Rozpoczęcie: 06.11.2020, 12:21, zakończenie: 17.10.2021, 09:11

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


afrodyta20

  507 [pokaż]

Lokalizacja

  • Sieradz (gmina Sieradz)