Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (Kupię, Szukam, ZamienięNieruchomości). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

4-pokojowe do zamiany na 2-pokojowe

Oferta została wycofana przez użytkownika.OFERTA ZAMIANY MIESZKANIA 


4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,9 m2 zlokalizowane na parterze przy ul. Aleja Grunwaldzka zamienię na 2-pokojowe zlokalizowane na parterze lub I piętrze w proporcjonalnym rozliczeniu.

Zaprezentowany lokal mieszkalny z balkonem i piwnicą stanowi spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu z urządzoną księgą wieczystą.

Kuchnia, łazienka, odrębne WC oraz 3 pokoje w układzie rozkładowym i 1 pokój w układzie amfiladowym.
Wszystkie okna PCV.

Komfortowe położenie bloku, którego balkony skierowane są na skwer zieleni daje poczucie spokoju, odpoczynku i przyjemnych wzrokowych doznań.   
W bardzo bliskim sąsiedztwie Szkoła Podstawowa i basen. Wokół zaplecze handlowe.

Cena mieszkania 260 tys. zł.

Zapraszam na prezentację!

BEST HOME NIERUCHOMOŚCI Barbara Grabia
nr lic. zaw. 13586
Sieradz, ul. Sarańska 5 pok. 102
tel: 502 554 636
barbaragrabia@onet.eu

bhnsieradz.realo.plPodane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i następnych oraz 71 Kodeksu Cywilnego. Dane dotyczące nieruchomości zostały podane  przez właściciela nieruchomości i stanowią zaproszenie do rokowań.

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Sieradzak.pl!

Rozpoczęcie: 21.10.2020, 14:49, zakończenie: 23.11.2020 18:49

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


BESTHOME

  502 [pokaż]

Lokalizacja

  • Sieradz (gmina Sieradz)