Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (NieruchomościGrunty i działkiBudowlane). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Idealna działka budowlana/rekreacyjna Sieradz

Oferta wygasła.Cena: 85 000 zł / działkę budowlaną

Sprzedam działkę w Sieradzu przy ulicy Podgórze, idealną zarówno na cele budowlane, jak i rekreacyjne. Działka znajduje się w cichej i spokojnej okolicy, w otoczeniu lasów, zieleni i pojedynczych zabudowań willowych. Na działce wykonane zostały przyłącza wodno-kanalizacyjne oraz przyłącze prądowe, trójfazowe, tzw. „siła”. Znajduje się tu również garaż blaszany, toaleta przenośna, iglaki i orzech włoski. Teren został ogrodzony w „części budowlanej”, z możliwością powiększenia, resztę stanowi własny las – bór sosnowy.

Na działce można wybudować dom całoroczny lub przy niewielkim nakładzie finansowym postawić dom kanadyjski czy holenderski i cieszyć się bliskością natury. Działka stanowi prywatną własność, bez agencji i pośredników, sprzedawana z uwagi na zmianę planów życiowych. Idealnie sprawdzi się dla osób ceniących spokój, dla których jednocześnie istotna jest bliskość miasta.

Nr działki 408, obręb 33
Wielkość: 2300 m2 (23 ary)

Szerokość: ok. 14m

Długość: ok. 200m

Przyłącza: wodno-kanalizacyjne i prądowe

Lokalizacja: ok. 5 km od centrum Sieradza, ok. 50 m od przystanku autobusowego, bezpośrednio przy gminnej drodze asfaltowej i około 6 km od drogi ekspresowej S-8.

Droga gminna została w ubiegłym roku wyremontowana wraz z montażem nowego oświetlenia. W pobliżu znajdują się sklepy spożywczo-przemysłowe, kwiaciarnia, szkoła, przedszkole, plac zabaw.

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Sieradzak.pl!

Rozpoczęcie: 07.10.2020, 10:04, zakończenie: 05.07.2021, 11:28

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


Halusia6

  603 [pokaż]

Lokalizacja

  • Sieradz (gmina Sieradz)