Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (Dom i OgródMateriały i narzędzia budowlaneNarzędzia budowlane). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Agregat Malarski TITAN 190 Compact

Oferta wygasła.Cena: 2 800 zł / sztukę

Oferuję do sprzedaży agregat malarski TITAN 190 compakt. Urządzenie jest na gwarancji. Stan Idealny. Zakupiłem je w lipcu b/r i pomalowałem nim około 800 m kwadratowych domku. Obecnie jest mi zbędne. 

Super sprzęt przy wykańczaniu domu, dla osób indywidualnych i firm zajmujących się profesjonalnym wykańczaniem i remontami mieszkań. 

Dzięki temu agregatowi masz ogromną oszczędność materiałów i czasu, malujesz nie przy pomocy sprężonego powietrza a przy pomocy sprężonej farby do ciśnienia 200 Bar. Miejsce malowania jest równe, nie pozostawia żadnych smug i zanieczyszczeń.

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Sieradzak.pl!

Rozpoczęcie: 27.09.2020, 11:15, zakończenie: 27.10.2020, 10:15

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


nairam59

  503 [pokaż]

Lokalizacja

  • Złoczew (cała gmina)