Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (NieruchomościGrunty i działkiBudowlane). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Działka w spokojnej okolicy blisko centrum

Cena: 150 000 zł / działkę budowlaną

Sprzedam działkę budowlaną o wielkości prawie 16 arów, która położona jest w bardzo cichej i spokojnej okolicy blisko lasu państwowego lecz jednocześnie w bliskiej odległości do ścisłego centrum Sieradza (Kłocko Podmokre)

Działkę sprzedaję wraz z projektem domu, który sami Państwo wybiorą, projektami przyłączy oraz mapą geodezyjną, więc wszystkie formalności związane z papierami będą załatwione. W cenie jest również wycięcie drzew, których specjalnie nie ruszam w związku z wyborem przez Państwa tych które mają zostać i dodatkowo zwiększyć urok działki i tego miejsca 

Działka ma kształt prostokąta o wymiarach 52x30m 

Numer działki to 1280/1

Zapraszam do kontaktu 

Więcej informacji udzielę telefonicznie 

Cena do negocjacji 

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Sieradzak.pl!

Ostatnie zmiany: 04.10.2020 21:16
Wygasa za 24 dni
Rozpoczęcie: 20.09.2020, 21:22, zakończenie: 15.11.2020, 22:54

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


Tarcza

  509 [pokaż]

Lokalizacja

  • Sieradz (gmina Sieradz)