Wystawiaj za darmo Logowanie Rejestracja

Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (Usługi i WynajemNieruchomościWynajem lokali użytkowych). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

CentrumBiznesuRondo 18 m2 lokal biurowy

Oferta wygasła!

Do wynajęcia lokal handlowo - usługowy znajdujący się na II piętrze (winda, szeroka klatka schodowa) o powierzchni 18 m2 - w Centrum Biznesu Rondo położonym przy ul. Jana Pawła II 3 w Sieradzu. 

Gwarantujemy korzystne oraz stabilne warunki najmu.

Opis

Do wynajęcia lokal handlowo - usługowy o powierzchni 18 m2 na II piętrze z szeroką klatką schodową i windą. Centrum Biznesu Rondo to jeden z największych obiektów handlowo-usługowych w Sieradzu. Obiekt ma powierzchnie ponad 5.700 metrów kwadratowych. Składa się z trzech kondygnacji i położony jest w centrum miasta, przy skrzyżowaniu trzech dróg krajowych: DK-12, DK14 i DK-83, oraz przy nowo powstałej inwestycji przy rondzie Leroy Merlin oraz Jysk i RTVeuroAGD. Dziennie w pobliżu Centrum przejeżdża ponad kilkanaście tysięcy samochodów. W obiekcie znajduje się sklep ACTION, kręgielnia, bank, restauracja, salon komputerowy, figloraj, apteka,największa hurtownia zabawek oraz wiele innych lokali biurowo – handlowych. Obiekt posiada 90 miejsc parkingowych.

 

Kontakt:

prezes@agrojumal.com.pl

nieruchomosci@agrojumal.com.pl

Telefon:

601869352

503878201

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań za pomocą ikon w prawym górnym rogu ogłoszenia.

Rozpoczęcie: 10.09.2020, 14:52, zakończenie: 14.10.2023, 08:23

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!


Jumal

 601 [pokaż]

Lokalizacja

  • Sieradz (gmina Sieradz)