Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (NieruchomościDomyBliźniaki i szeregowe). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Dom w zabudowie szeregowej ŚWIETNA LOKALIZACJA

Cena: 490 000 zł / dom

Sprzedam dom w zabudowie szeregowej w Sieradzu przy ul. Droga Brzezińska.

ŚWIETNA LOKALIZACJA

Budynek o powierzchni ok 220 m2

W skład której wchodzi:

Część mieszkalna o powierzchni ok 111 m2 składająca się z pokoju dziennego 3 sypialni, kuchni wraz z jadalnią, łazienki, WC, przedpokoju z miejscem do pracy i wiatrołapu.

Część gospodarcza o powierzchni ok 62 m2 składająca się z garażu,  pralni, spiżarni, pomieszczenia technicznego/ kotłowni oraz 2 pomieszczeń gospodarczych z wejściami także z zewnętrz budynku

Cześć strychowa o powierzchni ok 47 m2 w skład której wchodzą 3 pomieszczenia o wysokości od 90 do 300 cm. Pomieszczenia strychowe można zaadoptować na pomieszczenia mieszkalne (adaptacje takie zostały wykonane w sąsiednich budynkach)

Dom wybudowany na działce o powierzchni 411 m2.

Przed budynkiem podjazd na 2 samochody oraz teren zielony.

Za domem zadbany ogród z różnorodnymi nasadzeniami oraz małą oranżerią porośniętą winoroślem.

Działka posiada dostęp od frontu i ogrodu

Ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej (PEC – indywidualny węzeł cieplny), możliwość przełączenia na zasilanie z pieca na ekogroszek (piec znajduje się w pomieszczeniu kotłowni w części gospodarczej). Istnieje także możliwość przyłączenia się do gazu ziemnego (sieć gazowa znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie działki). W całym domu okna PCV.

W pobliżu znajduje się przedszkole, szkoła podstawowa, liceum ogólnokształcące, lokale handlowe i usługowe oraz przychodnia zdrowia

Cena: 490 000 zł

Więcej informacji pod numerem

502 02 98 51

515 120 681

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Sieradzak.pl!

Wygasa za 11 dni
Rozpoczęcie: 08.09.2020, 12:05, zakończenie: 01.11.2020, 18:32

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


slawek01

  502 [pokaż]

Lokalizacja

  • Sieradz (gmina Sieradz)

Informacje dodatkowe

  • 515 120 681