Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (Dom i OgródKultura, rozrywka i edukacjaKsiążki tematyczne i podręczniki). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Zbiór zadań Biologia 2 Witowski

Oferta została wycofana przez użytkownika.Cena: 20 zł / sztukę

Dzień dobry

Chętnie sprzedam drugą część z cyklu zbiorów, którego autorami są Dariusz Witowski i Jan Sylwester Witowski z biologii. Stan dobry (książka nosi nieliczne ślady użytkowania - we wnętrzu książki obecne są zakreślenia kolorowym zakreślaczem, a w niektórych miejscach także ślady po ołówku - w miejscach, gdzie ołówek został wytarty gumką). Bardzo polecam zbiór zadań podczas przygotowań do matury z biologii na poziomie rozszerzonym (zbiór zadań zawiera zadania ułożone według działów, które pozwalają ćwiczyć konkretne zagadnienia, partie materiału). Odpowiedzi do wszystkich zadań w zbiorze znajdują się na końcu książki. 

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Sieradzak.pl!

Rozpoczęcie: 03.09.2020, 18:54, zakończenie: 28.10.2020 17:28

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


Natalia14

  506 [pokaż]

Lokalizacja

  • Charłupia Mała (gmina Sieradz)

Informacje dodatkowe

  • Możliwy odbiór osobisty (także na terenie Sieradza po wcześniejszym kontakcie telefonicznym) lub wysyłka.