Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (Dom i OgródKultura, rozrywka i edukacjaKsiążki tematyczne i podręczniki). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Zbiór zadań Biologia 1 Witowski

Cena: 25 zł / sztukę

Dzień dobry

Chętnie sprzedam pierwszą część z cyklu zbiorów zadań z biologii, którego autorami są Dariusz Witowski i Jan Sylwester Witowski. Bardzo polecam zbiór zadań podczas przygotowań do matury z biologii na poziomie rozszerzonym (zbiór zadań zawiera zadania ułożone według działów, które pozwalają ćwiczyć konkretne zagadnienia, partie materiału). Odpowiedzi do wszystkich zadań znajdują się na końcu książki. Zbiór jest w stanie nowym, nie był używany. 

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Sieradzak.pl!

Wygasa za 28 dni
Rozpoczęcie: 03.09.2020, 18:43, zakończenie: 27.11.2020, 17:29

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


Natalia14

  506 [pokaż]

Lokalizacja

  • Charłupia Mała (gmina Sieradz)

Informacje dodatkowe

  • Możliwy odbiór osobisty (także na terenie Sieradza po wcześniejszym kontakcie telefonicznym) lub wysyłka.