Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (Dom i OgródKultura, rozrywka i edukacjaKsiążki tematyczne i podręczniki). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Zbiór zadań Chemia 3 Witowski

Oferta została wycofana przez użytkownika.Cena: 25 zł / sztukę

Dzień dobry
Do zaoferowania mam część 3. z cyklu zbiorów zadań z chemii, którego autorami są Dariusz Witowski i Jan Sylwester Witowski. Bardzo polecam zbiór zadań podczas przygotowań do matury z chemii na poziomie rozszerzonym (zbiór zadań zawiera zadania ułożone według działów, które pozwalają ćwiczyć konkretne zagadnienia, typy zadań pojawiających się na maturze, określone partie materiału). Zbiór jest nowy, nie był używany. 

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Sieradzak.pl!

Rozpoczęcie: 03.09.2020, 18:28, zakończenie: 01.10.2020 17:25

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


Natalia14

  506 [pokaż]

Lokalizacja

  • Charłupia Mała (gmina Sieradz)

Informacje dodatkowe

  • Możliwy odbiór osobisty (także na terenie Sieradza po wcześniejszym kontakcie telefonicznym) albo wysyłka.