Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (Dom i OgródKultura, rozrywka i edukacjaKsiążki tematyczne i podręczniki). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Zbiór zadań Chemia 2 Witowski

Cena: 25 zł / sztukę

Dzień dobry
Do zaoferowania mam część 2. z cyklu zbiorów zadań z chemii, którego autorami są Dariusz Witowski i Jan Sylwester Witowski. Bardzo polecam zbiór zadań podczas przygotowań do matury z chemii na poziomie rozszerzonym (zbiór zadań zawiera zadania ułożone według działów, które pozwalają ćwiczyć konkretne zagadnienia, typy zadań pojawiających się na maturze, określone partie materiału). Zbiór jest w stanie nowym. 

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Sieradzak.pl!

Wygasa za 29 dni
Rozpoczęcie: 03.09.2020, 18:25, zakończenie: 27.11.2020, 17:30

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


Natalia14

  506 [pokaż]

Lokalizacja

  • Charłupia Mała (gmina Sieradz)

Informacje dodatkowe

  • Możliwy odbiór osobisty (także na terenie Sieradza po wcześniejszym kontakcie telefonicznym) albo wysyłka.