Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (Dom i OgródKultura, rozrywka i edukacjaKsiążki tematyczne i podręczniki). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Zbiór zadań Chemia 1 Witowski

Cena: 20 zł / sztukę

Dzień dobry
Chętnie sprzedam pierwszą część z cyklu zbiorów Witowskiego z chemii. Stan bardzo dobry (we wnętrzu książki obecne są nieliczne zakreślenia kolorowym zakreślaczem, a w niektórych miejscach także ślady po ołówku - w miejscach, gdzie ołówek został wytarty gumką). Bardzo polecam zbiór zadań podczas przygotowań do matury z chemii na poziomie rozszerzonym (zbiór zadań zawiera zadania ułożone według działów, które pozwalają ćwiczyć konkretne zagadnienia, partie materiału).

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Sieradzak.pl!

Ostatnie zmiany: 03.09.2020 18:06
Wygasa za 28 dni
Rozpoczęcie: 03.09.2020, 16:19, zakończenie: 27.11.2020, 17:30

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


Natalia14

  506 [pokaż]

Lokalizacja

  • Charłupia Mała (gmina Sieradz)

Informacje dodatkowe

  • Możliwy odbiór osobisty (również na terenie Sieradza po wcześniejszym uzgodnieniu) lub wysyłka.