Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (Usługi i WynajemEdukacja, nauka i szkoleniaLekcje i korepetycjeJęzyki obce). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Korepetycje język niemiecki

Oferta wygasła.Lekcje dla dzieci, młodzieży i dorosłych!

Udzielę korepetycji z języka niemieckiego w zakresie szkół podstawowych oraz średnich z przygotowaniem do matury podstawowej i rozszerzonej.

Ukończyłam studia magisterskie na Uniwersytecie Warszawskim na kierunku germanistyki. Posiadam przygotowanie pedagogiczne uprawniające mnie do nauki języka oraz pięcioletnie doświadczenie, które zdobyłam pracując jako germanista w szkołach podstawowych, liceach oraz szkołach językowych.

Zajęcia stacjonarne w domu u korepetytora z zachowaniem reżimu sanitarnego. Możliwość dojazdu do ucznia na terenie Sieradza i okolic.

Stawka: 40 zł/h.
Zapraszam.

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Sieradzak.pl!

Rozpoczęcie: 28.08.2020, 11:30, zakończenie: 11.10.2021, 10:00

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


kar93

  603 [pokaż]

Lokalizacja

  • Sieradz (cała gmina)