Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (Dla DzieciWyposażenie pokoju). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Monitor oddechu (ruchu) z cyfrową nianią

Cena: 250 zł / sztukę

Witam.

Mam do sprzedania używany i 100% sprawny monitor oddechu (ruchu) z cyfrową nianią Angelcare ac-401. W zestawie nowe markowe akumulatory zakupione 24.08.2020r. o wartości 70zł. Urządzenia na dobrą sprawę nie posiadają cech użytkowania. Stan idealny!!!

Monitor oddechu z nianią Angelcare AC401 to wyspecjalizowane urządzenie spełniające funkcje monitora oddechu i bezprzewodowej niani elektronicznej. Przeznaczony jest do użytku domowego i umożliwia rodzicom opiekę nad dzieckiem, nawet gdy nie znajdują się w tym samym pomieszczeniu, co ich pociecha. Kanadyjska firma Angelcare jest doświadczonym producentem urządzeń wysokiej jakości, które zapewniają dzieciom maksymalne bezpieczeństwo. Produkty tej marki dostępne są w ponad 40 krajach na całym świecie i zdobyły uznanie ekspertów i zadowolonych użytkowników. Monitor oddechu Angelcare AC401 jest prostym w obsłudze i niezawodnym opiekunem dla dziecka. Model AC401 wyróżnia się przystępną ceną, która jest niższa niż w przypadku produktów innych producentów o zbliżonych parametrach.

CECHY PRODUKTU
Bezpieczeństwo:
- spełnia normy wyznaczone w dyrektywach Unii Europejskiej (CE),
- alarm akustyczny, optyczny i wibracyjny,
- posiada wszystkie atesty gwarantujące bezpieczeństwo stosowania tego produktu,
- gdy dziecko nie oddycha przez 15 sekund włącza się poprzedzający alarm sygnał ostrzegawczy, po kolejnych 5 sekundach ( czyli po 20 sekundach bezdechu ) włącza się alarm akustyczny i optyczny oraz opcjonalnie wibracyjny,
- badania zgodności z dyrektywą RoHS 2002/95/EC AC420, AC401,
- deklaracja zgodności z dyrektywą RoHS,
- test weryfikacyjny zgodności z normami CE AC401.

Komfort:
- czujniki ruchów oddechowych pozwalają monitorować sen dziecka podczas pierwszych 12 miesięcy życia,
- aktywacja głosem,
- dzięki płytkom, które umieszcza się pod materacem w łóżeczku, wykrywa każdy ruch dziecka i syganlizuje go wizualnie (migająca zielona lampka) i opcjonalnie dźwiękowo,
- temperatura w pokoju dziecka wyświetlana na odbiorniku,
- informacja o zbyt niskiej lub za wysokiej temperaturze,
- wygodny zaczep do przenoszenia odbiornika,
- płytki sensoryczne są tak czułe, że odbierają nawet najlżejszy ruch wywołany oddechem śpiącego niemowlęcia, nie przewodzą prądu i nie emitują żadnej formy energii, dlatego są całkowicie bezpieczne dla dziecka,
- możliwość aktywacji głosem lub ciągły odbiór dźwięku,
- cyfrowa regulacja poziomu dźwięku na odbiorniku,
- regulacja czułości mikrofonu,
- sygnalizacja utraty zasięgu,
- posiada mikrofon a odbiornik głośniczek z regulowaną siłą dźwięku,
- umożliwia nasłuchiwanie odgłosów dobiegających z pokoiku dziecięco bez ograniczeń wiekowych,
- trzy podstawowe funkcje – przewodowego monitora oddechu (występującego samodzielnie jako model AC300), bezprzewodowej niani elektronicznej i bezprzewodowego monitora oddechu z nianią elektroniczną.

INFORMACJE DODATKOWE
W skład zestawu znaleźć można dwa czujniki ruchu oddechowego, monitor oddechu połączony z nadajnikiem niani elektronicznej, odbiornik niani, dwa zasilacze (do nadajnika i odbiornika).

Cena do rozsądnej negocjacji.

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Sieradzak.pl!

Ostatnie zmiany: 23.02.2021 16:33
Wygasa za 16 dni
Rozpoczęcie: 27.08.2020, 19:53, zakończenie: 25.03.2021, 16:44

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


Paweld4

  501 [pokaż]

Lokalizacja

  • Sieradz (gmina Sieradz)

Informacje dodatkowe

  • Cena do rozsądnej negocjacji.