Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (Dom i OgródWyposażenieOgrzewanie i opał). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

LAZURPELLET opał drzewny pellet 6 mm

Oferta wygasła.Cena: 740 zł / sztukę

LAZURPELLET to niewielkie i jakże pachnące granulki, które powstają z tzw. odpadów drzewnych. Jedną z zalet naszego pelletu jest szeroka możliwość wykorzystania, ale również jego atrakcyjna cena. Na dzień dzisiejszy jest najkorzystniejszym paliwem grzewczym.

Podana cena to cena brutto za paletę 975 kg ( 65 worków po 15 kg)

Pellet to przede wszystkim granulat, którego charakteryzuje niezwykle wysoka kaloryczność(wartość opałowa 17846 KJ/KG!), który produkowany jest dzięki czynnościom sprasowania pod wysokim ciśnieniem. Biorąc pod uwagę jego kaloryczność oraz ekologię, uważa się, iż bez wątpienia jest to paliwo przyszłości.

Zalety naszego pelletu:
-niski koszt ogrzewana
-brak emisji CO2 - 0%
-produkowany bez lepiszcza oraz substancji szkodliwych
-wytwarzane wyłącznie z naturalnych odnawialnych substancji
-mała wilgotność - 10%

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Sieradzak.pl!

Rozpoczęcie: 12.08.2020, 13:29, zakończenie: 26.09.2020, 11:34

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


hipcia

  602 [pokaż]

Lokalizacja

  • Sieradz (gmina Sieradz)