Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (Dom i OgródMebleSalon). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Przedmiotem aukcji jest komplet wypoczynkowy

Cena: 800 zł / komplet

W skład zestawu wchodzi sofa oraz dwa fotele. Komplet ma bardzo ciekawy, lekko wygięty kształt i wykończony jest naturalnym drewnem dębowym. Poziome, wykonane w jednej, pojedynczej linii pikowania nadają meblom niezwykłego charakteru. Meble są solidne wykonane z bardzo dobrych jakościowo materiałów.
Sofa posiada w funkcję spania i w razie potrzeby zmienia się w wygodne miejsce do spania o wymiarach 140×203 cm. Meble wykonane są w systemie sprężyn falistych pokrytych wysoko elastyczną pianką.
Cechy kompletu:
-stan: bardzo dobry (drobne ślady użytkowania, brak uszkodzeń, zarysowań)
Wymiary fotele:
70 cm x 60 cm (dł. siedziska x szer siedziska)
Wymiary sofa:
140 cm x 203 cm (dł x szer. rozłożona)
Cena do negocjacji !!!
Odbiór osobisty po wcześniejszym kontakcie telefonicznym !!! Transport i załadunek we własnym zakresie!!!
tel.: 515305910 Sieradz
Polecam i zapraszam na moją aukcje !!!

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Sieradzak.pl!

Ostatnie zmiany: 29.08.2020 07:05
Wygasa za 19 dni
Rozpoczęcie: 08.08.2020, 06:26, zakończenie: 16.11.2020, 17:13

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii

jmichalak

  515 [pokaż]

Lokalizacja

  • Sieradz (gmina Sieradz)