Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (MotoryzacjaMaszyny rolniczeRozrzutniki). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Rozrzutnik warfama t032 sprzedam/zamienię

Cena: 3 000 zł / rozrzutnik

Sprzedam (LUB ZAMIENIĘ NA PRZYCZEPĘ ) rozrzutnik warfama t032 w stanie bardzo dobrym od ostatnich 4 lat  używany do wozenia zboża w czasie żniw a wcześniej ok 15 rozrzutnikow obornika rocznie, 5 lat temu zostały założone nowe łańcuchy które tylko rok były użytkowane jest jeszcze widoczna farba na nich, został on ok 5 lat temu umalowany burty przerobione z oryginalnych nadstawek szczelina na dole w niczym nie przeszkadza, założona jedna nowa opona druga jeszcze posłuży kilka lat podłoga zdrowa wszystko sprawne rama zdrowa prosta nie spawana

Więcej informacji pod nr tele

 883-634-624

Możliwość uruchomienia na miejscu!!

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Sieradzak.pl!

Ostatnie zmiany: 03.11.2020 11:58
Wygasa za 16 dni
Rozpoczęcie: 02.08.2020, 12:22, zakończenie: 17.12.2020, 17:58

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


osiewala

  883 [pokaż]

Lokalizacja

  • Jakubice (gmina Warta)

Informacje dodatkowe

  • Gotowy do pracy!!! Zapinac i w pole