Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (MotoryzacjaMaszyny rolniczePługi). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Lemken 3 Opal 110

Oferta została wycofana przez użytkownika.Cena: 14 950 zł / pług
  •  -

Sprzedam pług 3 lemken Opal 110 (2+1+) maszyna w idealnym stanie prosciótka nie spawana. Obrót na 2 węże, oryginalne koło podporowe z funkcja jazdy po drodze nie trzeba trzymać pługa na pompie komplet przedplużkuw i kroji, elementy robocze w idealnym stanie oryginalne blachy maszyna nie malowana trzymana pod dachem bez luzów na obrotnicy. Lemken odrazu do pracy w polu nie trzeba noc do kupować ani naprawiać Duży wybór proszę patrzyć moje inne ogloszenia same dobre marki lemken, overum, vogel noot

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Sieradzak.pl!

Rozpoczęcie: 31.07.2020, 14:06, zakończenie: 04.11.2020 20:22

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


margielabartek

  695 [pokaż]

Lokalizacja

  • Grzybki (gmina Warta)