Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (NieruchomościGrunty i działkiRekreacyjne). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Ogródek działkowy, Uroczysko, 550m2, domek mur.

Cena: 39 000 zł / działkę rekreacyjną

Działka z domkiem murowanym 16 m2 +taras, woda bieżącą, toaleta z osobnym wejściem - w domku, 2 ujęcia wody na ogród, 1 w mieszkaniu. Piwiczka i strych. Wygodna lokalizacja przy bramie wjazdowej i przystanku autobusowym. Działka ma cześć zacienioną i słoneczna. Jest miejsce na część rekreacyjna i na uprawną. W domku są meble do wykorzystania. Obecnie jest tam też kuchnia węglowa (szamotowa). Działka nr 50. Na tarasie, w domku i toalecie na podłodze terakota. Po małym remoncie bardzo wygodne miejsce na wakacje. 

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Sieradzak.pl!

Ostatnie zmiany: 17.10.2020 21:36
Wygasa za 25 dni
Rozpoczęcie: 12.07.2020, 23:19, zakończenie: 16.11.2020, 21:25

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


jwodka

  889 [pokaż]

Lokalizacja

  • Sieradz (gmina Sieradz)