Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (Usługi i WynajemBudownictwo i remontyRemonty i wykończeniaGlazurnictwo). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Płytki,Łazienki,Glazura,Spiek kwarcowy-projekt

Firma z 10-letnim doświadczeniem zaprasza do współpracy

Zajmujemy się profesionalnym i kompleksowym montażem płytek, terakoty, gresu oraz SPIEKU KWARCOWEGO (płyt wielkoformatowych)

Wykonujemy wszelkie prace związane z tym kierunkiem- łazienki, kuchnie, schody, posadzki, ściany, biały montaż, przygotowanie podłoża pod płytki, hydroizolacja, zacinanie pod kątem 45st itd.

Zajmujemy sie również fugowaniem fugami epoksydowymi oraz montażem SPIEKÓW KWARCOWYCH

Wystawiamy fv oraz pisemną gwarancję na wykonywane przez nas prace.

Jeżeli nie macie Państwo pomysłu lub koncepcji na swoją wymarzoną łazienkę możemy rownież wykonać dla Państwa profesjonalny projekt 3D

www.glazurnicze-uslugi.pl

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Sieradzak.pl!

Wygasa za 17 dni
Rozpoczęcie: 01.07.2020, 20:03, zakończenie: 21.03.2021, 13:16

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


rakusm

  601 [pokaż]

Lokalizacja

  • Sieradz (gmina Sieradz)