Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (MotoryzacjaSamochody osoboweFord). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

FORD fiesta

Cena: 15 500 zł / samochód

Witam. Posiadam na sprzedaż pięknego Forda Fiestę w pełnym pakiecie ST m.in. kubełkowe fotele, przyciemniane szyby, dokładki na progach, dokładki na zderzakach i sportowe zawieszenie. Auto jest bardzo doinwestowane, wymieniony rozrząd oraz pasek micro (posiadam stare części oraz rachunki do wglądu), NOWA BUTLA LPG!!! (ważna na 10 lat), nowa uszczelka pod pokrywą zaworów, nowe opony (wielosezon). Auto jest bardzo zadbane i czyste. Prowadzi się bardzo dobrze. Silnik pracuje cicho jest dynamiczny i oszczędny (ok. 7l.LPG/100km). Więcej informacji udzielę telefonicznie. Zapraszam na oględziny!

Szacunek 

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Sieradzak.pl!

Wygasa za 18 dni
Rozpoczęcie: 26.06.2020, 23:32, zakończenie: 26.07.2020, 23:32

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


switala

  785 [pokaż]

Lokalizacja

  • Sieradz (gmina Sieradz)

Informacje dodatkowe

  • Witam. Posiadam na sprzedaż pięknego Forda Fiestę w pełnym pakiecie ST m.in. kubełkowe fotele, przyciemniane szyby, dokładki na progach, dokładki na zderzakach i sportowe zawieszenie. Auto jest bardzo doinwestowane, wymieniony rozrząd oraz pasek micro (posiadam stare części oraz rachunki do wglądu), NOWA BUTLA LPG!!! (ważna na 10 lat), nowa uszczelka pod pokrywą zaworów, nowe opony (wielosezon). Auto jest bardzo zadbane i czyste. Prowadzi się bardzo dobrze. Silnik pracuje cicho jest dynamiczny i oszczędny (ok. 7l.LPG/100km). Więcej informacji udzielę telefonicznie. Zapraszam na oględziny!