Wystawiaj za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (Telefony i KomputeryTelefony stacjonarne). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

telefon komórkowy dla seniora

Cena: 110 zł / telefon

Do sprzedania telefon komórkowy - KAERKT 1000 - aparat z wyglądu i obsługi podobny do stacjonarnego. Duże i czytelne klawisze, możliwość trybu głośnomówiącego, nadawanie i odbieranie SMSów, 4 klawisze szybkiego wybierania zaprogramowanych numerów. Znakomity aparat dla osoby starszej, której korzystanie z innych (np. dotykowych aparatów) może sprawiać trudność. Fabrycznie nowy, nigdy użytkowany.

UWAGA! MAM DRUGI APARAT W PEŁNI SPRAWNY TAKI SAM TYLE, ŻE UŻYWANY ZA KWOTĘ 50ZŁ.  ODBIÓR SIERADZ.

Proszę dzwonić na 799109104. Gdybym nie odbierał to proszę o SMS -oddzwonię. PONIEWAŻ MODERATOR SERWISU  ZMIENIŁ  KATEGORIĘ  CHCĘ  PODKREŚLIĆ ŻE OFEROWANY TELEFON  JEST  TELEFONEM KOMÓRKOWYM  DZIAŁAJĄCYM  W  SIECIACH  (NIE MA  ŻADNEJ  BLOKADY  SIM)  TELEFONII  KOMÓRKOWYCH  GSM.  WKŁADASZ   KARTĘ  SIM  W  ODPOWIEDNIE  GNIAZDO,  PODŁĄCZASZ  ZASILACZ  I  DZWONISZ,  SMSujesz  itd.

 

 

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Sieradzak.pl!

Ostatnie zmiany: 20.01.2021 18:32
Wygasa za 27 dni
Rozpoczęcie: 26.06.2020, 13:50, zakończenie: 27.07.2022, 18:35

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


leszek44

  799 [pokaż]

Lokalizacja

  • Sieradz (gmina Sieradz)