Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (Dla DzieciZabawki). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Sprzedam grę Magiczne Opowieści Trefl

Cena: 25 zł / do negocjacji

Mam do sprzedania grę Magiczne Opowieści pełny zestaw, mało używaną.
Magiczne Opowieści to fascynująca gra planszowa z płytą DVD, oparta na licencji firmy Disney. Gracze, poruszając się po przestrzennej planszy, biorą udział w bajkowej przygodzie wraz z Księżniczkami, Kubusiem Puchatkiem, Myszką Miki oraz wieloma innymi dziecięcymi bohaterami. Specjalna płyta DVD, zawierająca sceny z różnych znanych filmów animowanych Disneya, jeszcze bardziej urozmaica rozgrywkę. Celem gry jest jak najszybsze dojście do ukrytego skarbu, znajdującego się w magicznym zamku na środku planszy.

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Sieradzak.pl!

Ostatnie zmiany: 10.12.2020 10:54
Wygasa za 30 dni
Rozpoczęcie: 20.06.2020, 18:50, zakończenie: 25.10.2021, 17:01

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


ewa11111

  535 [pokaż]

Lokalizacja

  • Błaszki (gmina Błaszki)