Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (Dla DzieciWózki i fotelikiWózki). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Wózek vulcano bebetto 2w1

Oferta wygasła.Cena: 1 000 zł / sztukę

 

Wózek vulcano bebetto 2w1
W zestawie gondola głęboka , siedzisko spacerowe torba na akcesoria, stelaż plus 4 koła pompowane instrukcja do złożenia wózka oraz wszystkie metki. NOWY NIE UŻYWANY WSZYSTKO ZAPAKOWANE W FOLII WYCIĄGNIETY TYLKO RAZ NA POTRZEBY ZROBIENIA ZDJĘĆ

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Sieradzak.pl!

Rozpoczęcie: 14.06.2020, 11:48, zakończenie: 12.12.2020, 23:40

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


Asia2

  694 [pokaż]

Lokalizacja

  • Sieradz (cały powiat)

Informacje dodatkowe

  • Wózek vulcano bebetto 2w1 W zestawie gondola głęboka , siedzisko spacerowe torba na akcesoria, stelaż plus 4 koła pompowane instrukcja do złożenia wózka oraz wszystkie metki. NOWY NIE UŻYWANY WSZYSTKO ZAPAKOWANE W FOLII WYCIĄGNIETY TYLKO RAZ NA POTRZEBY ZROBIENIA ZDJĘĆ