Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (Rynek PracyDam pracęPraca stała). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

księgowy

Firma z branży TRANSPORTOWEJ poszukuje osoby do pracy na stanowisko Księgowy (pełna księgowość). Nie szukamy współpracy z biurem rachunkowym i tym dziękujemy za oferty.

Kogo poszukujemy ?

Osoby posiadającej doświadczenie w prowadzeniu pełnej księgowości, odpowiedzialnej, sumiennej. Wymagamy co najmniej 2 letniego doświadczenia, najlepiej w firmie transportowej. Mile widzianym będzie wykształcenie wyższe kierunkowe. Oczekujemy samodzielności, terminowości oraz dobrej organizacji pracy. 

CV prosimy wysyłać na adres mariusz@majchrzaktsl.pl .Prosimy o dopisanie w CV klauzuli RODO, w innym wypadku życiorys nie zostanie rozpatrzony.

Dziękujemy za wszystkie złożone aplikacje, informując jednocześnie, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi Kandydatami.

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Sieradzak.pl!

Ostatnie zmiany: 20.06.2020 14:15
Wygasa za 12 dni
Rozpoczęcie: 03.06.2020, 22:10, zakończenie: 08.10.2020, 11:00

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


MajchrzakTSL

Lokalizacja

  • Sieradz (gmina Sieradz)