Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (NieruchomościDomyBliźniaki i szeregowe). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Przytulny dom w Sieradzu na osiedlu Kopernika

Cena: 435 000 zł / dom

Chcesz mieć własny kawałek działki tuż przy domu, ale nie chcesz rezygnować z życia w mieście? Szukasz nieruchomości, gdzie dzieci mogą się bezpiecznie bawić na świeżym powietrzu, a Ty możesz spędzać czas w gronie rodziny i przyjaciół?
 
Jeśli tak, to świetnie trafiłeś. Mam do zaoferowania przytulny dom w atrakcyjnej lokalizacji świetnie skomunikowanej z pozostałą częścią miasta, położony w mieście.
 
Nieruchomość znajduje się na Sieradzkim  osiedlu Kopernika przy ul. Siemianowicza. 

Na działce o powierzchni 451m2 wybudowano około 150-metrowy piętrowy dom. Budynek stoi w granicy działki  i przylega do domu na sąsiedniej posesji.

 
Na piętrze domu znajduje się duży i przestronny salon oraz otwarta kuchnia. Na tym poziomie domu mieści się jeszcze łazienka oraz dodatkowy pokój, który w tej chwili pełni rolę sypialni, ale może stać się pokojem gościnnym lub gabinetem.

Piętro wyżej znajdują się trzy pokoje oraz łazienka.
 
Dom budowany był dwuetapowo – najpierw powstały dwie kondygnacje, a później obecni właściciele dobudowali piętro. Rozbudowa wykonana była zgodnie z projektem, a dom w całości został oddany do użytkowania.

Budynek jest ogrzewany piecem na eco-groszek, a kotłownie znajduje się w części piwnicznej budynku. Teren wokół domu jest uporządkowany, a staranne nasadzenia tworzą przyjemne miejsce do wypoczynku.
 
Dodatkowym atutem nieruchomości jest jej położenie. W pięć minut dojdziesz zarówno do galerii Dekada, szkoły, czy urzędów jak i do terenów zielonych nad rzeką Wartą, gdzie aktywnie lub leniwie spędzisz wolny czas.
 
Dom może spełniać funkcję domu dla rodziny wielopokoleniowej.
2 kondygnacje domu są gotowe do zamieszkania.
Poziom parteru, na dzień dzisiejszy przeznaczony jest do całkowitego remontu.


[span style="font-size:18px;"]Cena: 435.000 zł

Więcej informacji: Renata Rel tel. 603-091-464   [/span]renata.rel@emjotnieruchomosci.pl

[span style="font-size:16px;"]EMJOT Nieruchomości
Zduńska Wola
ul. Srebrna 1

Więcej ciekawych ofert:
www.emjotnieruchomosci.pl
www.facebook.com/biuro.EMJOT
[/span]

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Sieradzak.pl!

Wygasa za 19 dni
Rozpoczęcie: 02.06.2020, 21:34, zakończenie: 20.08.2021, 11:30

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


EMJOT_Nieruchomosci

  603 [pokaż]

Lokalizacja

  • Sieradz (gmina Sieradz)