Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (NieruchomościGrunty i działkiInwestycyjne). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Działka inwestycyjna Warta

Cena: 162 000 zł / sztukę

 

 

Działka Nr. 24/2 ma powierzchnię 5510 m 2, nadaje się zgodnie z obecnym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego uchwalonym Uchwałą Nr. XV/75/2011 Rady Miasta i Gminy Warta z dnia 21.12.2011 pod zabudowę przemysłową i usługową. Działka leży w odległości ok. 160 mb od ul.Sieradzkiej, drogi krajowej nr 83 Sieradz-Turek. Zlokalizowana jest przy nowo wykonanej ul. Terenowej o nawierzchni asfaltowej z chodnikiem i w pobliżu drogi krajowej. Działka posiada atrakcyjną lokalizcję i doskonałą obslugę komunikacyjną. Lokalizacja ogólna korzystna, bowiem w mieście z siedzibą władz miejsko/gminnych, centrum szkolnictwa, handlu, usług i instytucji publicznych. W odległości 15 km od Sieradza. W sąsiedztwie zabudowa usługowa, objekt hotelowo-gastronomiczny, zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna, wolne tereny inwestycyjne i pola uprawne. W dalszym sąsiedztwie specjalistyczny szpital, budownictwo wielorodzinne, zabudowa jednorodzinna. Dojazd od ul. Terenowej. Nieruchomość może korzystać z następującej infrastruktury technicznej: energii elektrycznej, sieci wodociągowej  miejskiej, nowo wybudowanej sieci kanalizacji sanitarnej.

 

Charakterystyka

Nieruchomość niezabudowana, stanowi obecnie grunt orny uprawiany rolniczo. Wjazd bezkolizyjny z drogi publicznej.

Link do mapy geoportalu:mapy.geoportal.gov.pl/imap/Imgp_2
.html?locale=de&gui=new&sessionID=5796208

 

 

 

 

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Sieradzak.pl!

Ostatnie zmiany: 29.11.2021 12:02
Wygasa za 4 dni
Rozpoczęcie: 11.05.2020, 20:45, zakończenie: 31.01.2022, 16:45

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


Sylwia1975

  501 [pokaż]

Lokalizacja

  • Warta (gmina Warta)