Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (NieruchomościGrunty i działkiRekreacyjne). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Działka rekreacyjna 440 m2

Oferta została wycofana przez użytkownika.

Cena: 50 000 zł / działkę z domkiem

Sprzedam działkę rekreacyjną w Sieradzu o powierzchni 440 m2, ogrodzoną; z domkiem murowanym o powierzchni 35 m2 z piwnicą i strychem. W środku domku znajduje się duży pokój z kominkiem, kuchnia z kuchenką gazową i lodówką oraz WC. Do działki doprowadzone są wszystkie media. Na działce znajduje się altana, do której doprowadzony jest prąd, dużo krzewów ozdobnych i drzew, które latem dają cień. Samochód można parkować na działce, jest też dużo wolnej przestrzeni, więc będzie spokojnie miejsce na większy basen. Na terenie ogródków działkowych znajduje się plac zabaw dla dzieci, za ogrodzeniem lasy do spacerowania oraz na dole miejsce po dawnej żwirowni. W pobliżu jest przystanek MPK / PKS.

O kontakt proszę tylko zdecydowane osoby, szanujmy swój czas i innych 


Tel. 517 697 741 / 510 728 415 

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Sieradzak.pl!

Rozpoczęcie: 10.05.2020, 23:23, zakończenie: 26.05.2020 21:13

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


mateusz9679

  517 [pokaż]

Lokalizacja

  • Sieradz (gmina Sieradz)