Wystawiaj za darmo Logowanie Rejestracja

Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (Usługi i WynajemBudownictwo i remontyInstalacje i naprawyHydraulika i ogrzewanie). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Hydraulika usługi

Witam, oferuję wykonanie usług hydraulicznych na bazie:                                                                        - rur ocynk; - zgrzewanych w systemie PP-R; - systemie PEX; - aluminiowe;                                             w zakresie: 

- montażu nowych instalacji, naprawy i modernizacji starych;

- montażu wodomierzy; rozdrabniaczy WC;

- montaż punktów zasilania w zimną i ciepłą wodę baterii, mieszaczy do umywalek, zlewozmywaków, natrysków, pralek, zmywarek, chłodziarek itp.

- biały montaż: wanny, brodziki, kabiny natryskowe, umywaliki, zlewozmywaki, bidety, kompakty, zestawy WC podtynkowe spłukujące, baterie, mieszacze,

- montaż kanalizacji pionowych i poziomych; odpływów liniowych

- montaż kanałów wentylacji;

- montaż instalacji ogrodowych  - nawadniania.

Zapraszam do współpracy. Pozdrawiam

-

-

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań za pomocą ikon w prawym górnym rogu ogłoszenia.

Ostatnie zmiany: 08.05.2020 16:46
Wygasa za 17 dni
Rozpoczęcie: 08.05.2020, 16:31, zakończenie: 01.08.2024, 12:15

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!


chrzanowskipawel1

 666 [pokaż]

Lokalizacja

  • Sieradz (cały powiat)