Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (Usługi i WynajemNieruchomościWynajem lokali użytkowych). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

LOKAL 80 m² do wynajęcia! Dobra lokalizacja!

Wynajmę lokal o powierzchni 80 . Pomieszczenie jest wykończone, do zajęcia od zaraz. Budynek, w którym znajduje się lokal jest usytuowany w centrum miasta - duże skupisko ludzi, i posiada dogodny dojazd, tuż przy głównym wjeździe do Galerii Sieradzkiej. Oferowany lokal to doskonałe miejsce na wszelkiego rodzaju usługi, salon, studio, gabinet, biuro, kancelarię, pracownię, szkołę tańca czy inną działalność gospodarczą. 

Miesięczny czynsz 2500 zł + woda, prąd wg zużycia.

Wszelkie szczegóły pod numerem telefonu 601843453.

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Sieradzak.pl!

Ostatnie zmiany: 25.05.2020 10:51
Wygasa za 11 dni
Rozpoczęcie: 24.04.2020, 16:29, zakończenie: 29.01.2021, 22:20

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


whatsername

  601 [pokaż]

Lokalizacja

  • Sieradz (gmina Sieradz)